ניקוי חלונות בסנפלינג: כך זה עובד

לא פעם אנחנו יכולים לראות על גבי מבני רבי קומות, אנשים אשר משתלשלים מלמעלה למטה באמצעות חבלים ומנקים את החזית החיצונית שלהם. מדובר על צוותי ניקיון, עם ניסיון וידע בניקוי חלונות בסנפלינג. תחום מקצועי שהתפתח עם השנים ומאפשר לנקות את החלונות של כל מבנה, בצורה נכונה ויעילה.

ניקוי חלונות בסנפלינג, נדרש במבנים בסדרי גודל שונים כמו ניקוי חלונות במשרד שנמצא בבניין רב קומות. מבנים אלו אשר מתנשאים לגובה מסוים ומחייבים ניקיון של החלונות מבחוץ. מאחר ולא תמיד זה אפשרי לבצע את זה דרך המבנה עצמו, בין אם זה בגלל שאין מספיק מקום לעמוד ובין אם זה בגלל שזה לא בטוח, אז הדרך בה נוהגים לבצע את העבודה, היא באמצעות סנפלינג.

לפני שנסביר כיצד מבצעים את התהליך, חשוב לומר, ניקוי חלונות בצורה כזו אפשרי רק אם משתמשים בכלים ובציוד הנדרש, וכן רק על ידי צוות מקצועי ומנוסה שמתמחה בכך. לא כל אחד יכול לעשות את זה, בוודאי לא כל מי שמעוניין לנקות חלונות בעצמו. הדרך לעשות את זה, היא אך ורק על ידי צוות מקצועי שיש ברשותו את הציוד הנדרש וכמובן את הידע ההכרחי בתחום.

ניקוי חלונות בסנפלינג מתבצע באופן הבא. הצוות מתקין את ציוד הסנפלינג שלנו, ומתחיל פשוט לרדת מלמעלה עד למטה. בכל קומה הצוות יעצור וינקה את החלונות באמצעות ציוד ניקוי מתאים. בסוף התהליך כשהוא יגיע אל הרצפה, ייתכן והוא יחזור על כל התהליך שוב, על מנת לבצע תהליך ניקוי שני או ייבוש של החלונות.

מן הסתם, תהליך כזה לא מתבצע כל יום ובכל מצב. בדרך כלל נהוג לנקות חלונות בגובה, אך ורק בימים נעימים, ימים בהם אין שום סכנה לעשות סנפלינג. כמו כן, רצוי לנקות את החלונות בימים בהם אין חשש הם יתלכלכו שוב.

בדרך כלל נהוג לבצע את התהליך יותר מפעם אחת בשנה, זה תלוי כמובן בסוג המבנה, מיקומו וכן בתקציב שעומד לרשות בעלי הנכסים במבנה או לרשות בעלי המבנה עצמו.

לסיכום, מדובר על תהליך ניקוי אופטימאלי לצורך שמירה על חלונות נקיים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *