החשיבות באיטום חדרים רטובים

ציון יש לא מעט מבנים בישראל שאינם מוגנים ואטומים לחלוטין בפני מי גשמים. כאשר עונת החורף מגיעה אחרי גשמים חודרים את את לקירות הבניין עד שמגיעים לדירות ולחללים בפנים הבניין. רטיבות זו עלולה לסכן את בריאותם של הגרים בבניין הן בשל פגיעה ביציבות ועמידות הבניין לאורך שנים והן בשל מפגעים אסתטיים שונים הנגרמים כתוצאה ישירה של הרטיבות המצטברת.

על כן במידה ואתם רוצים לשמור על הבניין שלכם יציב וכן על בריאות כל הגרים בבניין, חשוב לוודא כי אתם אוטמים את הקירות החיצוניים של הבניין לפני עונת החורף כל מספר שנים. קראו בהרחבה על איטום קירות מבנים באתר ביטומני!

רטיבות בקירות תיצור עובש שפוגע באיכות האוויר בדירה

אחת התופעות השכיחות ביותר אשר נגרמות כתוצאה ישירה של רטיבות מתמשכת היא הופעת העובש. עובש בחללים הפנימיים של הבניין ובחדרים רטובים במיוחד גורם לתחושת מחנק תמידית, ריחות לא נעימים וכמובן פגיעה קשה באסתטיקה של החדר. מעבר לכך העובש מתפשט במהירות רבה כך שהוא יכול לפגוע גם בחללים סמוכים ולהתחיל להתפשט בכל הדירה.

במהלך התפשטותו הוא פוגע לא רק בקירות הדירה שלכם אלא גם באוויר אותו אתם נושמים וכן ברהיטים הצמודים לקירות. על מנת להימנע מתופעה זו שעלולה לסכן את בריאותכם ולהעלות לכם לא מעט כסף שתידרשו להוציא עבור רכישת רהיטים חדשים לאחר שהרהיטים הישנים שלכם נהרסו מהרטיבות, חשוב לוודא כי החללים אינם רטובים והקירות החיצוניים של הבניין שלכם אטומים ומוגנים מפני מי גשמים.

הקפידו לאטום את החללים החיצוניים לפני עונת החורף

היום יש לא מעט אנשי מקצוע מנוסים אשר מציעים את שירותיה למטרת איטום הן לבניינים שלמים והן לחדרים נקודתיים, ראו לדוגמה ביטומני איטום חדרים רטובים. כל זאת על מנת להבטיח שמי הגשמים לא יצליחו לחדור לקירות וליצור רטיבות פנימית שמסכנת את עמידות הבניין וכן עלולה ליצור עובש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יענין אתכם:

חברה לאיטום גגות
כללי
mevik

האם חייבים להזמין חברה לאיטום גגות לתיקון נזילה?

נזילה מכיוון הגג לעולם לא תסתדר מעצמה. יותר מכך, תיקון נקודתי עלול שלא להספיק, אם האיטום כולו התיישן או לא יושם בצורה טובה מלכתחילה. במידה וזיהיתם נזילה מהגג, חייבים להזמין חברה לאיטום גגות לאיטום נקודתי או לאיטום כולל. רק חברה

קרא עוד »
איך פירוק רכבים עוזר לסביבה?
כללי
mevik

איך פירוק רכבים עוזר לסביבה?

תוהים מהי הדרך בה פירוק רכבים משפר את הסביבה בה אתם חיים? ובכן, כאשר מבצעים פירוק בוחרים לעשות שימוש חוזר בחלקים של הרכבים וזאת במקום להטמין אותם בקרקע. הודות לכך אין צורך בייצור נוסף של אותם חלקים והדבר מסייע לחסוך

קרא עוד »
ייצור תקרות מגשים
כללי
mevik

ייצור תקרות מגשים

אחד החומרים הפופולאריים בתחום הבנייה והעיצוב הוא גבס, כאשר מדובר על חומר שהוא מינרל המורכב מסידן וסלופט. ההרכב הכימי הספציפי הזה מספק גמישות ורכות ולאחר מכן קבלת המרקם הקשה והדרוש להקמה ויצירת של מגוון אלמנטים, החל ממחיצות במרחבים וחללים שונים

קרא עוד »

אַלוּמִינְיוּם (Aluminium; בעברית: חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי שסמלו הכימי Al ומספרו האטומי 13

  • 9535547 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 18:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved