איך יודעים איזה חומר איטום מתאים לי?

חומר איטום

אחד הנושאים היותר מדוברים לקראת החורף הוא נושא האיטום. עונת החורף מאופיינת בגשמים וברוחות וכדי למנוע מהם לחדור אל תוך המבצר הפרטי – אל תוך הבית, יש צור לאטום את הגג היטב בחומרי איטום איכותיים.

למה לבצע איטום לקראת החורף?

אם אתם מתגוררים בבית במשך זמן רב, נשאלת השאלה, האם יש צורך לבצע איטום באמצעות סילר לאיטום או חומרים אחרים בכל פעם שמגיע החורף? או שאפשר לסמוך על כך שאם בשנה הקודמת הכול היה בסדר, סביר להניח שזה נשאר כך? יכול באמת להיות, אך על מנת לוודא זאת, כדאי מאוד לבדוק את העניין בתחילת החורף ובמידה ויש צורך לבצע איטום מחדש, יהיה לכם די זמן לעשות זאת עוד לפני בוא הגשם.

התאמת החומר לסוג האיטום הדרוש

כאשר מתגלה צורך לבצע איטום, בין אם זה איטום חדש ובין אם מדובר באיטום מחודש, יש צורך להשתמש בחומר בידוד שמתאים לסוג העבודה הנדרשת. אין צורך להתמקד ברכישת מותג מסוים או מוצר ספציפי כזה או אחר, אלא להתאים את החומר לסוג האיטום אותו אתם עומדים לבצע.

איזה איטום בוצע על הגג בעבר?

במידה ומדובר על איטום חוזר, ישנה נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון והיא השתלבות החומר החדש עם החומר הישן. לא כל חומר מתאים לשימוש מעל חומר אחר ושונה ולכן חשוב לקחת את זה בחשבון כאשר רוכשים חומר איטום. מומלץ מאוד לבחור בחומר איטום זהה לחומר שכבר קיים מלפני כן או לוודא כי החומר החדש מתאים לשימוש יחד עם שאריות החומר הקודם.

להתייעץ עם מומחי איטום

איטום גגות ומבנים אינו דבר של מה בכך ומלבד היותו סיפור יחסית יקר, הרי שמדובר בסופו של דבר באיכות חיים שלכם. וכי מה המטרה של האיטום? למנוע חדירת מים לתוך הבית. ואם כך, יש צורך לתת למומחים באתר https://www.amsi.co.il/ לומר את דברם. לפני שאתם רוכשים חומר איטום לגג, התייעצו עם אנשי מקצוע בתחום, שמעו מהם על מה צריך לשים דגש ומהי המלצתם בנוגע להתאמת חומרי האיטום השונים שקיימים בשוק לצורך שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *