איסכורית מבודדת

קירוי גגות הוא תחום חשוב ומרכזי המאפשר לשמור לטווח ארוך על המבנה המיועד. אנשים שרוצים לשפץ את הבית שלהם, או אפילו גופים גדולים ושונים הרוצים לחדש ולהתחדש במבנה מזמין וחיוני יותר מעדיפים לבצע קירוי גגות. כיום יש מגוון שיטות איטום וקירוי גגות ואחת השיטות השכיחות שרבים כבר מאמצים אותה היא איסכורית מבודדת. הייחודיות באיסכורית מבודדת זה שהיא משמשת גם כייצור גגות קלים ומספקת מענה לכל דורש גם בתנאי שטח ובאקלים קשים יותר.

europe-1911782_640

התאמה לאקלים הישראלי

אחד הדגשים החשובים ביותר שיש לשים לב כאשר מחליטים לבצע קירוי גגות זה איך החיפוי יחזיק מעמד בתנאי מזג האוויר בקור בגשם ובחום הלוהט. והשיטה של איסכורית מבודדת בהחלט מוכיחה את עצמה בכל פעם.

קירוי בעזרת איסכורית מבודדת משפר באופן מקסימאלי את השהות במבנה. גם בימים קרים מאד הקור לא חודר ויש אטימות ברמה גבוהה בזכות התקנת לוחות איסכורית מבודדת מדובר על לוחות פלדה עמידים לאורך זמן. אותו הדבר גם בימים חמים מאד , החום הלוהט לא חודר פנימה והתחושה הרבה יותר נעימה וטובה.

איך בוחרים מתקין מקצועי?

כדי שהבידוד והקירוי יהיו אפקטיביים וילכו איתכם לאורך שנים ואפילו שנים רבות חשוב מאד להיעזר בשירותיו של מומחה ובעל מקצוע מנוסה, יש מגוון שיטות איטום בין אם מדובר על הרכבה של גג קיים אך ישן מאד, או הרכבה של גג חדש בעל המקצוע יידע בדיוק מה עליו לעשות ויבחר בשיטה ובפעולה הנכונה שתאפשר לכם להמשיך וליהנות מקירוי איכותי ועמיד לאורך זמן.

יש להתאים את המידות באופן מדויק לסוג הגג, שלא יהיה גדול מידי או קטן מידי אחרת פעולת הקירוי לא תהיה שלימה ומקצועית והיא לא תביא תוצאות וחלב, לכן יש למדוד את המידות הנכונות והמדויקות זה בעזרת בעל מקצוע ולאחר מכן להתחיל בעבודת הקירוי.

איסכורית מבודדת כאמור היא אחת השיטות המובילות והנוחות ביותר שבעלי מקצוע רבים מעדיפים להשתמש בה. לפני התקנת הקירוי בקשו מהמתקין מעט רקע והסבר על העבודה שהוא מתכוון לבצע וכיצד. כך תהיו בטוחים כי מדובר באיש מקצועי לכל דבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *