כלי גינון – כל מה שצריך לעבודה על הגינה שלך

אם יש לכם גינה שאתה רוצים לטפח ולהפוך לחלק בלתי נפרד מהבית שלכם – חשוב שתדעו כי כלי גינון טובים ומוצלחים הם חלק מהפיכת כל גינה לגינה מוצלחת, פורחת ויפה.

liege-883094_640

כלי גינון טובים, הם כאלה שעושים את העבודה כמו שצריך, מחזיקים מעמד לאורך שנים, ויכולים לשמש אתכם למגוון צרכים בגינה.

אז אילו כלי עבודה כדאי שיהיה לכל גנן?

ישנם כמה כלי גינה שבוודאי תזדקקו להם לעבודה בסיסית בגינה גדולה:

מכסחת דשא – כיום ישנן מכסחות שונות בגדלים שונים שניתן לכסח איתן סוגי דשא מזנים שונים תוך שאיבת הלכלוך אל כלי קיבול מיוחד, חסכון באנרגיה, ועבודה בטוחה.

גרזנים מקצועיים – גרזנים איכותיים מחברות כמו Fiskars ידועים ככאלה שמחזיקים מעמד לאורך שנים, וניתן להשתמש בהם לחיתוך של ענפים ועצים מכל סוג.

חרמשים – חרמשים איכותיים של חברות גרמניות כמו gardena ו wolfgarten מאפשרים עבודה בטיחותית וממוקדת בגיזום שיחים, עשבים שוטים והם מעולים לעיצוב הגינה.

מסורי שרשרת – גם מסורי השרשרת הקלאסיים של חברות כמו הוסקוורנה, טנקה, היט'אצי הם אלה שכדאי לכל גנן להחזיק ליתר בטחון ולעבודות גינון שונות.

מגזמות – מגזמה טובה תסייע לכם להתמודד עם שיחים עדינים, צמחים, עצים וכל צמח בגינה שאתם רוצים לטפל בו ולעצב אותו.

ומה צריך גנן מתחיל שעובד בגינה קטנה?

לגינה קטנה ישנם מספר כלים שחשוב שיהיו לכם גנן:

מקלטרות, מעדרונים ומעשבים – אלו הם אביזרי החובה בכל גינה והם עוזרים להפוך שטחי אדמה קטנים, לפנות את הגינה מעלים ולעדור את האדמה.

אתי חפירה וקלשונים – אתי החפירה מעולים לטיפול בערוגות ואדניות כמו גם בעציצים, וקלשונים והם נחשבים טובים לטיפול בשתילים גדולים.

חרמש קוצץ עשב ודשא – על מנת להגן על הגינה מזוחלים ומכרסמים, מומלץ מאד לרכוש חרמש לגינה שיוכל לסייע לכם להתמודד עם עשבים קשים.

מהיכן כדאי לקנות את כלי הגינה?

כלי גינון כדאי לרכוש מחנויות ורשתות המתמחות בתחום, או מחנויות און ליין לכלי גינון שיכולות להציג בפניכם את כל המוצרים, תוך שאתם יכולים לבצע בקנייה השוואת מחירים ולבחור את המותגים הטובים ביותר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *