גדרות להשכרה – מתי נשתמש בהן ומה יכול לעזור לנו

גדרות להשכרה

כשאנחנו חושבים על גדרות, באופן טבעי אנחנו חושבים על אלמנט נייח, כזה שאי אפשר להסיר או להזיז. אלמנט שאפשר להתקין סביב הבית או העסק, על מנת למנוע מעבר של אנשים זרים או בשביל לתחם את השטח שברשותנו בצורה ברורה.

אך קיימת אופציה נוספת לשימוש בגדרות, והיא לצורך תחום אזורים, בהם אנחנו עורכים אירועים בשטחים פתוחים. שירות גדרות להשכרה הוא מאוד נפוץ בקרב חברות שמתמחות בשירות של השכרת ציוד לאירועים בשטח. הרעיון הוא, אם רוצים לתחום את האירוע באזור מסוים ולמנוע אפשרות שאנשים זרים ייכנסו אליו או להפריע לגורמים אחרים שנמצאים במקום ואינם חלק מהאירוע, אז מציבים גדר וכך למעשה יוצרים הפרדה ברורה.

שירות גדרות, מחסומים וגידור זמני להשכרה, נועד לשרת גם קהל במגזר הפרטי וגם קהל במגזר העסקי בשני המקרים, אפשר להשתמש בשירות זה לצורך אירועים בסדרי גודל שונים, בכל מקום בו מבקשים לערוך אותם. מה שכן, צריך לדעת כיצד לבחור את הגדרות הרלוונטיות למקום,.

כיצד בוחרים גדר בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון את הצרכים מבחינת תנאי השטח. מה בדיוק יכול להתאים, אילו גדורת ניתן להציב במקום, מבלי לגרום אי נוחות או כל דבר אחר, אשר עלול להפריע להתנהלות במקום.

שנית, יש לבחון לשם מה מבקשים לשכור גדרות, האם זה בשביל למנוע מעבר של הולכי רגל, מכוניות, אופניים או כל דבר אחר. במקרים רבים יש למצוא גדרות שיכולות למנוע מעבר, הן של אנשים והן של כלי רכב מסוג כזה או אחר.

שלישית, יש לבחור גדרות שניתן לנייד אותן בצורה פשוטה, גדרות שניתן להעביר אותן ממקום למקום בצורה נוחה ופשוטה, כך יהיה קל יותר להשתמש בהן בצורה יעילה.

איטום מבנים בסנפלינג – כמה זה עולה?

המבנה שבו אנו חיים עובדים לומדים וכולי – חייב להיות אטום בצורה טובה כך שנרגיש בטוחים ומוגנים. איטום מבנה מספק לנו הגנה נגד חום וקור, לחות ורטיבות, נגד תהודה ומפגעים. במקרים שהמבנה ישן, לא אטום טוב, נפגע מהאקלים המקומי ועוד – חשוב לבצע איטום מבנים בסנפלינג. אבל כיצד מבוצעת הפעולה וכמה זה עולה לנו? הפרטים בהמשך.

איטום מבנים נחוץ במיוחד כדי לשמור על איכות חיים טובה. פעולה זאת נעשית בזמן שמקימים מאת המבנה והיא נועדה כדי להגן על השוהים במקום מקור, חום, תהודה, רטיבות לחות ורעשים. 

עם השנים בשל בלאי סביר של החומרים וגם בשל הזנחה או פעולות שלא בוצעו על הצד הטוב ביותר בעת ההקמה של הנכס – תמצאו כי האיטום פחות עובד. רעשי הסביבה הופכים גדולים יותר, יש רטיבות ולחות בקירות, הבטון מתפורר והחום כבד. במקרים כאלה חשוב לבצע איטום מבנים בסנפלינג כדי לשמור על המבנה ועל מי שנמצא בו. 

כיצד מבצעים איטום בגובה?

פעולה זאת שמתבצעת בגובה בשל צרכי הבנייה נועדה לשמור גגות, לאטום את המעטפת, לשמור על הצבע והבטון ולספק בידוד מושלם. הפעולה נעשית עם התאמה לצרכים ולחומרים הדרושים בזמן שהמומחים עולים אל הגובה כמו אל הגג, או נצמדים אל הקירות באמצעות סולמות, סלי הרמה, ציוד סנפלינג וכדומה, כאשר רוב התהליך מתבצע בגובה. 

אז כמה זה עולה לנו?

עלויות של עבודה כזאת משתנות. יש מקרים בהם יידרש שיפוץ קל יחסית של איטום בצביעה באמצעות ריסוס או שיטה אחרת, ויש מקרים שהעבודה מורכבת יותר והיא יכולה להגיע למחיר גבוה ולעשרות אלפי שקלים. בחרו חברת איטום טובה כמו סנפלינג ישראל, קבלו מספר הצעות מחיר ובצעו החלטות נכונות שיטיבו עם המבנה. 

 

מערכת סולארית לעסקים – לתעשייה ולחקלאות

מערכת סולארית לעסקים

דעו לכם כי הטמעה של מערכת סולארית לעסקים יכול להיות צעד שיאפשר לכם לשפר במידה ניכרת את מצבו הכולל של העסק. כך תוכלו לחסוך כסף רב בהוצאות על החשמל וזאת לצד עצם זה שהעסק שלכם יהפוך ידידותי לסביבה. לפיכך יהיה כדאי לכל אחד מכם לשקול את האופציה הזו ברצינות.

מערכת סולארית – הדרך לחיסכון משמעותי

כפי שניתן להבין, כל עוד מדובר על העסק שלכם יהיה ניתן להשיג חיסכון עצום בהוצאות החודשיות וזאת אם פשוט תבחרו באופציה להטמיע מערכת סולארית לעסק. כך החשמל ייוצר באופן עצמאי עבור העסק ולא תצטרכו לשלם כסף רב מידי חודש לחברת החשמל. כמו כן, יתכן ותוכלו למכור תוצרת עודפת של חשמל לחברת החשמל ובכך להרוויח כסף נוסף.

מערכות סולאריות מתקדמות – יתרון עצום

כאשר תיגשו לבחון שלל מערכות סולארית בעבור העסק שלכם תוכלו לראות כי ישנן מערכות אשר מיועדות במיוחד עבור תעשייה וחקלאות. מערכות כאלה תהיינה רחבות היקף והן יוכלו לספק לכם את האפשרות להגיע לכדי חיסכון הרבה יותר נרחב ביחס למה שמסוגלות מערכות ביתיות. לפיכך כל אחד מכם בוודאי ירצה לבחון ברצינות את האפשרות לרכוש מערכות מהסוג הזה.

רמת היעילות של המערכת

כאשר בוחרים לרכוש מערכת סולארית של וולטה סולאר בעבור תעשייה או חקלאות יהיה כדאי לוודא כי בוחרים באופציה אשר נחשבת בעלת רמת יעילות משמעותית ככל הניתן. בדרך זו תוכלו להיווכח כי המערכת תוכל להפיק הרבה יותר חשמל מאותה כמות חשיפה לשמש. זו תהיה הדרך הבטוחה מבחינת כל אחד מכם להגיע לחיסכון מאוד משמעותי כאשר בוחנים את העניין בצורה כספית ומתוך כוונה להביא למצב בו העסק מגיע לייעול מיטבי. היו בטוחים בכך.

כשהריח עולה על גדותיו- האיש שלכם הוא דוד קצב

דוד קצב

סתימה בביוב המרכזי היא ללא ספק כאב ראש לא קטן. במקרה הטוב תיאלצו להתמודד עם ריח רע ובמקרה הפחות טוב תזדקקו לכמה סבבים של טיפול בבעיה. במקרה של סתימה בביוב המרכזי אין מקום לטעויות, כיוון שכל סבב של סתימה כזו גורם לפגיעה ממשית באיכות החיים של התושבים ולסבל רב. לפיכך, במקרה של סתימה מרכזית בביוב חשוב להיעזר באיש מקצוע בעל ציוד מתאים שיוכל לטפל בתופעה בפעם אחת.

 

בלי תירוצים ובלי התחמקויות

דוד קצב, הבעלים והמנכ"ל של קבוצת דודי משאבות מים הוא הפתרון בשבילכם. בדיוק בנקודה שבה בעלי מקצוע אחרים יתפתלו ויסבירו לכם על מי מוטלת האחריות למפגע, דוד קצב יגיע ויפתור את הבעיה במקום. בעוד בעלי מקצוע אחרים יהיו עסוקים בלמצוא לכם תירוצים למה הם צריכים כמה ימים ותוספת תשלום, דוד קצב יהיה עסוק בלהעניק לכם את השירות המושלם. שואלים את עצמכם איך? התשובה היא ביובית.

 

ביובית לשירותכם

שירות הדגל של קבוצת דודי משאבות מים הוא הביובית. המוצר המופלא הזה מעניק מענה למגוון עצום של תופעות, החל משחרור ופתיחת סתימות במערכת הביוב, המשך בשאיבה וריקון של בורות ספיגה ושופכין, וכלה בריקון בריכות שחייה. בעזרת הביובית נוכל להעניק לכם שירות מהיר ויעיל שיחזיר את הצנרת שלכם למצב תקין במינימום תקלות ובמהירות.

 

מי אנחנו

דוד קצב הוא איש מקצוע בעל ניסיון רב שנים בתחום האינסטלציה. הקבוצה שבבעלותו עובדת בשיתוף פעולה עם מכון התקנים ומשרד הבריאות והיא מתמחה בכל תחומי האינסטלציה. במסגרת זו מעניקה החברה שירותי ניהול מערכות אינסטלציה, טיפול ותחזוקת מאגרי מים וטיפול ותחזוקת חדרי משאבות. בתחומי ההתמחות של החברה תוכלו למצוא את תחום המשאבות, מערכות מים, טיפול בחיידקי מים וטיהור תשתיות ומאגרים, שיפוץ משאבות מים וביוב וטיפול בהצפות ושאיבות מים.

השחרת חלונות לרכב, איפה מומלץ לעשות?

השחרת חלונות לרכב

לא מעט אנשים בוחרים להשחיר את חלונות הרכב שלהם במטרה ליהנות מיתרונות רבים. חלונות מושחרים ברכב מסייעים לשמירה על כל חלקיו הפנימיים של הרכב מפני קרני השמש היוקדות בימי הקיץ החמים. כמו כן בעזרת חלונות מושחרים ניתן יהיה לשמור על טמפרטורה נמוכה יחסית גם בימי הקיץ מה ימנע מהרכב להתחמם ולהגיע למצב שלא ניתן להיכנס אליו טרם איוורורו. נוסף על כך אנשים רבים רואים בחלונות המושחרים יפה ומרשימים יותר ולדעתם חלונות אלה אף משנים את מראה הרכב שלהם כל שהוא נראה מרשים ויוקרתי יותר.

הכירו את השיטות השונות של השחרת החלונות וההבדלים ביניהן

אז במידה וגם אתם מעוניינים להשחיר את חלונות הרכב בעזרת לייזר, חשוב לדעת לבחור נכון את המקום הטוב הטוב ביותר לעשות זאת. כיום יש שני שיטות מרכזיות של השחרת חלונות. ההבדלים המרכזיים בין השיטות השונות הם עלות השחרתו של כל חלון, זמן ההשחרה של כל חלון וכן משך חיי ההשחרה. חשוב להדגיש ולומר כי המחירים של השחרת החלונות משתנים מאוד בהתאם לסוג הרכב וגודל החלון.

כך תדעו לבחור נכון מקום אמין, מקצועי וזול להשחרת חלונות הרכב

נוסף על כך ישנן רמות השחרה שונות אשר אף הן מהוות חלק בלתי נפרד מתימחור העבודה. לכן, במטרה להצליח לבחור נכון את המקום הטוב ביותר להשחיר בו את חלונות הרכב שלכם, מומלץ לוודא כי המקום בו אתם מתעניינים מציע לכם את שתי שיטות ההשחרה כך שתוכלו לבחור וכמובי את המחיר האטרקטיבי ביותר.

לשם כך אתם צריכים לערוך השוואה בין כמה מקומות שמציעים את שירותי השחרת חלונות הרכב. השוואה קצרה תאפשר לכם להגיע למקום המקצועי, האמין והזול ביותר תוך מספר דקות בלבד.

4 שירותי ביובית הנפוצים ביותר

מערכת מים טובה ומתקדמת ככל שתהיה תיתקל ביום מן הימים בתקלה, ותפסיק למלא את תפקידה כראוי. במצבים כאלו כל אחד מאתנו ידע אל מי עליו לפנות – אל חברת אינסטלציה מקצועית שתציע לו את המענה הרצוי. אך לא בכל מקרה נפנה אל אותה חברה. כי יש מצבים מסוימים שיהיה עלינו לבחור חברה מסוימת שמחזיקה ברשותה ציוד מתאים לפי אופי התקלה. לדוגמה, במידה וקיימת תופעה של הצפת מים אנחנו נזדקק לשירות של חברה שמציעה עבודות בעזרת ביובית.
ראשל"צים? הקליקו כאן לקרוא על שירותי ביובית באזור מגורכם!

מה זה ביובית ובאילו מקרים נזדקק לה?

ביובית זו מעין משאית בעלת גודל קטן יחסית, ולה מערכת שאיבה מיוחדת. זו פועלת בעזרת צינור ייעודי ששואב את המים בטכניקה של וואקום. המים שנשאבים מועברים אל המכל המותקן על הביובית. בצורה זו מפונים המים מהמקום. הצפה עלולה להתרחש במקומות שונים; בתוך מבנים ובחניונים, במרתפים ובבורות ביוב ועוד. בכל מקרה כזה יהיה נכון לאתר בהקדם חברה שמעניקה שירותי ביובית וזאת כדי לפתור את התקלה בהקדם ולפנות במהירות האפשרית את המים מהמקום.

מדוע חשובה המהירות?

היבט המהירות הינו משמעותי מאוד כאשר מדובר על מים שיוצאים מכלל שליטה. כי המים הללו טומנים בחובם נזק. הם עלולים להגיע למקומות נוספים, להתפשט הלאה ולהתרבות בקצב מזורז. מה שמגביר את הבעיה ועלול לגרום לה להתפשט הלאה לאזורים נוספים. ואם המים מזוהמים כמו שקורה כשההצפה הינה מבור ביוב – הרי המצב חמור ודחוף עוד יותר. לכן נפנה אל חברת אינטסלטציה שלה מכשירי ביובית שונים. חברה כזו תגיע למקום באופן מהיר עם הביובית המתאימה לנתוני השטח. ואת כל המים המציפים היא תשאב במהירות – כאשר לאחר השאיבה היא תבדוק את מקור התקלה ותציע תיקון מועיל.

תיקון שעוני אומגה – מה צריך לדעת על זה

תיקון שעוני אומגה

אחד השעונים הפופולאריים ביותר בקרב גברים ונשים, הוא שעון אומגה. מדובר על שעונים שוויצרים מהיוקרתיים והאיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק השעונים העולמי. זהו שעון שיכול לעלות מאות ואלפי שקלים, תלוי בסוג הדגם.

שעוני אומגה מגיעים הצורות ובדגמים שונים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא שעונים אלגנטיים שמתאימים לגברים ולנשים, וכן אנחנו יכולים למצוא שעוני אומגה שמתאימים לצוללנים, צוותי אוויר ואנשי מקצוע בתחומים אחרים. חשוב להדגיש, מדובר בשעון שהוא לא רק יפה ומעוצב בצורה מרשימה, אלא הוא גם עמיד, חזק ויש לו מגוון פונקציות ייחודיות, שהופכות אותו לכלי עבודה לכל דבר, במידה ומשתמשים בו לשם כך.

אך כפי שאנחנו יכולים להניח, גם שעוני אומגה מתקלקלים מעת לעת ועל כן, עלינו לדעת כיצד ניתן לתקן אותם. התיקון יכול להתבצע דרך החנות בה רכשנו אותו. שם ידאגו להעביר אותו למעבדה איתה החנות עובדת, בפרט מעבדות של חברת אומגה עצמה. אך אנחנו יכולים גם לקחת את השעון אל מעבדת תיקוני שעונים בעצמנו, במידה ויש לנו אפשרות.

כיצד מתקנים שען אומגה ואיך בוחרים מעבדה בצורה נכונה

כמו שעונים רבים אחרים, הרי ששעון אומגה יכול להתקלקל בצורות שונות. הוא יכול להתקלקל במנוע שלו, יכול להיווצר בלאי באחד הרכיבים הפנימיים, אם מדובר בשעון שאיננו אטום למים וחול, אז גם זה מקור מוכר לתקלות. בנוסף אפשר למצוא מקרים אחרים שדורשים עבודה של מעבדה, למשל, בטרייה שנגמרה או שבר בזכוכית של השעון.

כאמור, עלינו לבחור בצורה נכונה מעבדה שמבצעת תיקון שעוני אומגה. אנחנו יכולים לפנות למעבדה רשמית של חברת אומגה. יהיה נכון לעשות את זה במיוחד אם יש לנו אחריות, אז לא נשלם על התיקון. יחד עם זאת, אם אין לנו אפשרות כזו, הרי שנצטרך לפנות אל מעבדה אחרת, לא רשמית.

לשם כך, נבדוק מה טיב המעבדה, איזה סוג תיקונים מתבצעים שם, האם המעבדה מספקת רכיבים חלופיים מקוריים, וכן תוך כמה זמן נוכל לקבל את השעון בחזרה. מוטב כמובן לבחור מעבדה שנמצאת קרוב לעסק או לבית שלנו.

ניקוי שטיח מקיר לקיר – כדאי לבד או להיעזר בחברה?

יש לכם שטיח מקיר לקיר ואתם תוהים איך תוכלו לנקות אותו? לא מוכנים לקחת סיכונים מיותרים ולא רוצים לפגוע באיכות וביופי שלו? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין את הדילמה שלכם. איך מנקים שטיחים לקיר והאם ללכת לחנות ולקנות חומרי ניקוי זו הבחירה הנכונה? האמת היא, שלא. כלומר, זה נכון שיש גם אופציה לקנות חומרי ניקוי טובים ותוכלו אפילו לראות סרטוני הסבר על הנושא הזה, אך בפועל זה לא ייצא כמו ניקוי מקצועי. לכן, אם אתם יכולים להזמין לביתכם אנשי מקצוע מובילים שחיים ונושמים את עולם ניקוי השטיחים, הספות והריפודים, למה שלא תעשו זאת? 

איך תדעו שאתם פונים אל חברת ניקוי שטיחים טובה? 

חשוב להבין שיש הבדל בין ניקוי שטיח מקיר לקיר ובין ניקיון של שטיחים אחרים, ראו כאן דוגמא. במקרה של שטיח מקיר לקיר צריך מיומנות שונות, כי כל העניין כאן הוא שאי אפשר להוריד את השטיח וצריך לנקות אותו במקום שבו הוא נמצא. לכן, בבואכם לבחור את החברה המקצועית שתבצע עבורכם את המשימה הזאת, חשוב לברר שזו תהיה חברה שמומחית בדיוק בתחום הזה. כמו כן, רצוי לברר האם זו חברה עם המלצות, באיזה חומרי ניקוי העובדים של החברה משתמשים ותוך כמה זמן הם יוכלו לשיים את המשימה. 

האם ניקוי שטיח מקיר לקיר עולה הרבה? 

רוצים לנקות את השטיחים שלכם בצורה הכי טובה שיש וחוששים שהמחיר הסופי שתשלמו יהיה גבוה? החדשות הטובות הן שלא תמיד זה המצב. אומנם ניקוי שנעשה על ידי המומחים תמיד יעלה יותר מאשר לקנות חומרי ניקוי בסופר, אך גם התוצאה תהיה מוצלחת ונקיה יותר. השוו מחירים ובחרו את החברה שתיתן לכם את הטוב ביותר תמורת המחיר הכי אטרקטיבי שאפשר למצוא, כמו למשל חברת 5 כוכבים ניקוי שטיחים!

מה השימוש של מדחסי אוויר

מדחסי אוויר

אם גם אתם שמעתם על המושג מדחס אוויר ולרגע לא הייתם בטוחים במה דברים אמורים, אתם לא לבד. אם תעצרו לחשוב לרגע על צירוף המילים "מדחס אוויר", תבינו מיד שמדובר למעשה על מכשיר שיכול לדחוס את האוויר. עם זאת, השאלה האמתית היא מה הטעם בכך, או במילים אחרות, למה בכלל נרצה שהאוויר יהיה דחוס? אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך, ואחד השימושים המוכרים של מדחס אוויר, היא קומפרסור. האם עצרתם פעם לחשוב איך אנחנו יכולים לנפח צמיגים של רכבים בקלות ובצורה מהירה? התשובה לכך ברורה, שכן על ידי מדחס אוויר אנחנו יכולים לעשות זאת תוך שניות ספורות.

איך בוחרים באיזה מדחס אוויר כדאי להשקיע?

בין אם אתם פותחים היום מוסך חדש וצריכים לקנות מדחס אוויר איכותי ובין אם אתם רוצים מדחס אוויר קטן לשימוש ביתי, ברור מדוע אתם תוהים באיזה מכשיר כדאי להשקיע. האמת היא שיש מגוון רחב ביותר של אפשרויות בתחום הזה ולכן חשוב שתבדקו מי בכלל ייצר את מדחס האוויר שאתם קונים. האם זו חברה מוכרת בתחום הזה? והאם היא מוכרת את כל המוצרים שלה עם אחריות לשנים? שווה לברר זאת כי לרוב, כאשר חברות מוכרות מוצרים עם אחריות, זה מעיד על האיכות שלהם.

אולי יעניין אתכם גם: מפוח עלים

האם אפשר להזמין אונליין מדחס אוויר לשימוש פרטי?

התשובה היא כן, פשוט כי היום אתם יכולים לקנות כל מוצר וכל כלי עבודה ברשת. שווה לבדוק זאת כי בדרך כזאת תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה מאוד התעסקות. ראשית, אתם יכולים לשבת מול המדחס שנראה לכם מתאים ולקרוא בנחת את כל הפרטים אודותיו. שנית, אתם גם יכולים ליהנות ממחירים טובים יותר בקניות השונות שאתם עושים ברשת באתרים כמו של ויליג'ר כלי עבודה, אז למה שתשלמו ביוקר על המדחס החדש שלכם?

מעקות ברזל

מעקות ברזל

מעקות ברזל מהווים אלמנט בטיחותי חיוני ומציל חיים. מעקות ברזל ניתן למצוא בכל חדרי המדרגות בבנייני המגורים וכן כאמצעי בטיחותי בסביבת העבודה. מעקה ברזל מותאם באופן מדויק וספציפי לייעודו, הוא עשוי מברזל איכותי המספק יציבות ועמידות לאורך זמן רב, נוחות שימוש, שקט נפשי וביטחון. בכל פרויקט בנייה, קיים צורך בשילובם של מעקות ברזל כחלק מהתוכנית האדריכלית וההנדסית של המבנה. לצד החשיבות בתחום הבטיחות והפונקציונליות, הרי שמעקות יוצרים חיץ ותוחמים את סביבת המבנה תוך שמירה על מראה אסתטי ומעוצב. כיום, ניתן למצוא מעקות ברזל איכותיים, עמידים ומעוצבים במגוון מרקמים המעניקים לכם שקט נפשי וערך מוסף דקורטיבי.

החשיבות והיתרונות בהתקנת מעקות ברזל

אמצעי בטיחות מהווים מרכיב וחלק משמעותיים בסביבה בה אנו מנהלים את חיינו. אחד האמצעים היעילים והנפוצים לשמירה על בטיחות בבית ובעבודה, הינו מעקה ברזל. מעקות הברזל מותאמים בצורה מושלמת כפתרון בטיחותי לסביבת העבודה, בנייני מגורים, משרדים, מוסדות ציבור, בתי ספר, רחובות ועוד. מעקה ברזל מתאפיין בחוזקה ועמידות ועם זאת הוא שומר על מראה נעים לעין המשתלב היטב בכל קו וסגנון עיצובי קיים. מעקות ברזל מאפשרים תנועה וניידות בבטחה ומבטיחים גישה נוחה ובטוחה במיוחד לאוכלוסייה המבוגרת, לבעלי מוגבלויות פיזיות ולילדים. התקנתם של מעקות ברזל חייבת להתבצע בידי חברה מקצועית ואמינה המקפידה על נהלי, כללי ותקני הבטיחות והאיכות המחמירים בתחום. מלאכת ההתקנה מתבצעת לאחר מתן ייעוץ והבנה של צרכי הלקוח, כאשר התאמת המעקה  מביאה בחשבון את הצרכים השימושיים והבטיחותיים וכן את הצרכים האסתטיים והעיצוביים של הלקוח. מעקה ברזל הינו אלמנט המשלב בצורה מושלמת בין נוחות שימוש, בטיחות, עמידות, אסתטיקה ותחזוקה פשוטה וקלה.

פתרונות  ואמצעי בטיחות מודולריים מידי מומחים

חברת א.ל פתרונות מודולריים הינה אחת החברות המובילות בתחום פתרונות גידור במדינת ישראל. אנו מציעים ללקוחותינו ייעוץ מקצועי, ייצור והתקנה של מעקות ברזל איכותיים המותאמים למגוון סביבות העבודה וזאת מתוך מתן דגש על בטיחות ועמידה בתקנים המחמירים של האיחוד האירופאי. לכל שאלה, בקשה ופנייה, צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם ואנו נשמח להעניק לכם מענה ושירות מקצועי ביחס אישי.