צביעת אלומיניום

אם יש לכם חלון או אפילו סט מדפים מאלומיניום ישן בבית, לא בטוח שאתם צריכים לזרוק אותו או להחליף אותו בחדש, חידוש צבע אלומיניום מספק תוצאה מעולה בפחות כסף. מה היא בעצם צביעה באלומיניום? מה מיוחד בה? ולמה בכלל הפך האלומיניום לחומר מועדף בתעשיית החלונות, המעקות ועוד?

אז הנה העניין. האלומיניום משלב בתוכו תכונות שבעיצוב נכון הופכות את החלון או המעקה לבעל מראה יוקרתי וחלק אם צובעים אותו נכון, אבל כאן בדיוק טמון גם האתגר. כדי לצבוע את האלומיניום לא מספיק להשתמש במברשת וצבע, זה קצת יותר מורכב מזה.

איך צובעים אלומיניום ולאלו תוצאות אתם צריכים לצפות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

צביעת אלומיניום

צבע לאלומיניום משמש למגוון רחב של צרכים. למעשה, כל מוצר אלומיניום שיש לכם בבית בין אם זה החלון או המעקה, עבר צביעה באלומיניום ורק לאחר מכן הגיע לבית שלכם כשהוא צבוע ומוכן.

את צביעת האלומיניום תכירו אם תחשבו שצריך להחליף את הצבע של החלונות או של המעקה. במקרים למשל בהם המעקה מתחיל להתקלף ואתם רוצים עדיין את אותו מעקה, אתם יכולים לעשות לו חידוש על ידי צביעה מחדש.

בניגוד לשאר המשטחים כמו עץ ומתכת פשוטה, צביעת אלומיניום היא יותר מורכבת. האתגר בצביעת האלומיניום נעוץ בכך שלא קל לתפוס את הצבע במתכת החלקלקה. המרקם של האלומיניום מקשה על תפיסת הצבע וכאשר לא עושים את התהליך הנדרש, הצבע יתקלף מאוד מהר וגם הוא לא יהיה אחיד על גבי המשטח.

בגלל זה, כאשר אתם רוצים לצבוע את האלומיניום עליכם תחילה לשייף את המשטח, לוודא שיש לו חספוס מסוים ככה שהצבע יוכל להיתפס עליו כמו שצריך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יענין אתכם:

חברה לאיטום גגות
כללי
mevik

האם חייבים להזמין חברה לאיטום גגות לתיקון נזילה?

נזילה מכיוון הגג לעולם לא תסתדר מעצמה. יותר מכך, תיקון נקודתי עלול שלא להספיק, אם האיטום כולו התיישן או לא יושם בצורה טובה מלכתחילה. במידה וזיהיתם נזילה מהגג, חייבים להזמין חברה לאיטום גגות לאיטום נקודתי או לאיטום כולל. רק חברה

קרא עוד »
איך פירוק רכבים עוזר לסביבה?
כללי
mevik

איך פירוק רכבים עוזר לסביבה?

תוהים מהי הדרך בה פירוק רכבים משפר את הסביבה בה אתם חיים? ובכן, כאשר מבצעים פירוק בוחרים לעשות שימוש חוזר בחלקים של הרכבים וזאת במקום להטמין אותם בקרקע. הודות לכך אין צורך בייצור נוסף של אותם חלקים והדבר מסייע לחסוך

קרא עוד »
ייצור תקרות מגשים
כללי
mevik

ייצור תקרות מגשים

אחד החומרים הפופולאריים בתחום הבנייה והעיצוב הוא גבס, כאשר מדובר על חומר שהוא מינרל המורכב מסידן וסלופט. ההרכב הכימי הספציפי הזה מספק גמישות ורכות ולאחר מכן קבלת המרקם הקשה והדרוש להקמה ויצירת של מגוון אלמנטים, החל ממחיצות במרחבים וחללים שונים

קרא עוד »

אַלוּמִינְיוּם (Aluminium; בעברית: חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי שסמלו הכימי Al ומספרו האטומי 13

  • 9535547 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 18:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved