חיפשתם יועץ אלומיניום? הגעתם למקום הנכון

יועץ אלומיניום

בשנים האחרונות חל שינוי בבחירת חומרי העבודה בתחום הבניה והעיצוב בבית. חומר האלומיניום נחשב היום לאחד מחומרי הגלם הפופולאריים ואנו רואים אותו במגוון של פתרונות החל מדלתות, חלונות ותריסים, דרך פרגולות ועד פתרונות בידוד ואיטום וגם לטובת חיפוי קירות אלומיניום.

מדובר בתחום מורכב משום שכאשר אנו בוחרים לשלב אלומיניום בפרויקטים, יש עדיפות לעבודה עם תו תקן וזה משהו שרק יועץ אלומיניום מומחה יכול לבדוק אותו.

תפקידיו של יועץ אלומיניום

תפקידיו של יועץ אלומיניום באים לידי ביטוי בכמה מישורים. ראשית עליו ללוות את תהליך הפרויקט בין אם מדובר בשוק הפרטי ובין אם בציבורי החל משלב התכנון של האדריכל, דרך בדיקות בדרך ועד שלבי הבדיקה הסופיים של המבנה. יועץ אלומיניום אמור לבחון את תוכניות האדריכל ולחשב את הפתחים, המדרכים והצללות הן מבחינה חוקית והן מבחינה בטיחותית. בשלב השני, הוא כותב מפרט ספציפי ומדויק של כל הכלים והאביזרים בהם יש צורך בפרויקט ומתייחס לנושא העיצובי, לדרישות ולצרכים המדויקים של הלקוח.

היתרונות של שילוב יועץ אלומיניום בפרויקט

עלות עבודות האלומיניום בכל פרויקט נעה בין 10%-25% מעלות הבניה הכללית. יש כמה יתרונות מרכזיים בבחירה לעבוד מול יועץ אלומיניום:

 1. חיסכון בעלויות
 2. דיוק בתהליך אפיון המוצרים
 3. בחירת המוצרים השונים בהתאם לצורך המדויק של הלקוח
 4. אחריות
 5. בחירת בידוד אקוסטי מתאים
 6. הקטנת הסיכוי לליקויי בניה בתחום האיטום
 7. שימוש בחומרים התואמים את המבנה
 8. עמידה בתקן
 9. מגדיל את רמת הבטיחות במבנה

לסיכום, יועץ אלומיניום יידע להתייחס לקשת רחבה של מרכיבים ומאפיינים לרבות מי הוא המשתמש בתוצר הסופי, מה רמת העמידות והבטיחות הנדרשות בפרויקט ולמנוע מצב של ליקויים במבנה הנוצרים כתוצאה מבחירת פתרונות שלא תואמים את אותם הצרכים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יענין אתכם:

גדרות להשכרה
שערים
mevik

גדרות להשכרה – מתי נשתמש בהן ומה יכול לעזור לנו

כשאנחנו חושבים על גדרות, באופן טבעי אנחנו חושבים על אלמנט נייח, כזה שאי אפשר להסיר או להזיז. אלמנט שאפשר להתקין סביב הבית או העסק, על מנת למנוע מעבר של אנשים זרים או בשביל לתחם את השטח שברשותנו בצורה ברורה. אך

קרא עוד »
איטום מבנים בסנפלינג
כללי
mevik

איטום מבנים בסנפלינג – כמה זה עולה?

המבנה שבו אנו חיים עובדים לומדים וכולי – חייב להיות אטום בצורה טובה כך שנרגיש בטוחים ומוגנים. איטום מבנה מספק לנו הגנה נגד חום וקור, לחות ורטיבות, נגד תהודה ומפגעים. במקרים שהמבנה ישן, לא אטום טוב, נפגע מהאקלים המקומי ועוד

קרא עוד »
מערכת סולארית לעסקים
כללי
mevik

מערכת סולארית לעסקים – לתעשייה ולחקלאות

דעו לכם כי הטמעה של מערכת סולארית לעסקים יכול להיות צעד שיאפשר לכם לשפר במידה ניכרת את מצבו הכולל של העסק. כך תוכלו לחסוך כסף רב בהוצאות על החשמל וזאת לצד עצם זה שהעסק שלכם יהפוך ידידותי לסביבה. לפיכך יהיה

קרא עוד »

אַלוּמִינְיוּם (Aluminium; בעברית: חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי שסמלו הכימי Al ומספרו האטומי 13

 • 9535547 - 08
 • פנחס ספיר 8, נס ציונה
 • 18:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved