חיפשתם יועץ אלומיניום? הגעתם למקום הנכון

יועץ אלומיניום

בשנים האחרונות חל שינוי בבחירת חומרי העבודה בתחום הבניה והעיצוב בבית. חומר האלומיניום נחשב היום לאחד מחומרי הגלם הפופולאריים ואנו רואים אותו במגוון של פתרונות החל מדלתות, חלונות ותריסים, דרך פרגולות ועד פתרונות בידוד ואיטום וגם לטובת חיפוי קירות אלומיניום.

מדובר בתחום מורכב משום שכאשר אנו בוחרים לשלב אלומיניום בפרויקטים, יש עדיפות לעבודה עם תו תקן וזה משהו שרק יועץ אלומיניום מומחה יכול לבדוק אותו.

תפקידיו של יועץ אלומיניום

תפקידיו של יועץ אלומיניום באים לידי ביטוי בכמה מישורים. ראשית עליו ללוות את תהליך הפרויקט בין אם מדובר בשוק הפרטי ובין אם בציבורי החל משלב התכנון של האדריכל, דרך בדיקות בדרך ועד שלבי הבדיקה הסופיים של המבנה. יועץ אלומיניום אמור לבחון את תוכניות האדריכל ולחשב את הפתחים, המדרכים והצללות הן מבחינה חוקית והן מבחינה בטיחותית. בשלב השני, הוא כותב מפרט ספציפי ומדויק של כל הכלים והאביזרים בהם יש צורך בפרויקט ומתייחס לנושא העיצובי, לדרישות ולצרכים המדויקים של הלקוח.

היתרונות של שילוב יועץ אלומיניום בפרויקט

עלות עבודות האלומיניום בכל פרויקט נעה בין 10%-25% מעלות הבניה הכללית. יש כמה יתרונות מרכזיים בבחירה לעבוד מול יועץ אלומיניום:

  1. חיסכון בעלויות
  2. דיוק בתהליך אפיון המוצרים
  3. בחירת המוצרים השונים בהתאם לצורך המדויק של הלקוח
  4. אחריות
  5. בחירת בידוד אקוסטי מתאים
  6. הקטנת הסיכוי לליקויי בניה בתחום האיטום
  7. שימוש בחומרים התואמים את המבנה
  8. עמידה בתקן
  9. מגדיל את רמת הבטיחות במבנה

לסיכום, יועץ אלומיניום יידע להתייחס לקשת רחבה של מרכיבים ומאפיינים לרבות מי הוא המשתמש בתוצר הסופי, מה רמת העמידות והבטיחות הנדרשות בפרויקט ולמנוע מצב של ליקויים במבנה הנוצרים כתוצאה מבחירת פתרונות שלא תואמים את אותם הצרכים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *