5 כלים סניטריים שכל אחד חייב בחדר האמבטיה שלו

אז מה יש בחדר האמבטיה שלכם? אם אתם לא מצוידים כהוגן, אי אפשר לצפות לרחצה נעימה ומפנקת. קבלו כאן את חמשת הכלים הסניטריים לאמבטיה שירעננו את חלל האמבטיה שלכם. איתם הוא ייראה יפה ומעוצב, וגם השימוש בו יהיה נוח ונעים יותר. 

אלו הכלים שגם אתם חייבים

  1. כיור אמבטיה – כיור אמבטיה הוא מונח בסיסי שכולל בתוכו כיורים בשלל גדלים ומראות. אבל אם אנחנו רוצים להבטיח שימוש מועיל ונח, כדאי לבחור כיור אמבטיה מעוצב ויפה. כזה שמתאים לכל הכלים האחרים בחדר האמבטיה. כמו כן יש להתאים את המבנה שלו ואת גודלו לשימוש הרצוי.
  2. ברז + מוט פינוק – כדי לשפר את חווית המקלחת כדאי לבחור להתקין ברז שלו מוט פינוק. מוט הפינוק מאפשר לנו לתלות את ראש הברז בגובה המתאים ובזווית המדויקת, וליהנות ממים זורמים בדיוק כמו שנעים וטוב לנו.
  3. מקלחון – גם אם יש לכם אמבטיה וגם אם אין, כדאי מאוד שתהיה גם מקלחת. וכדי למנוע טפטופים ורטיבות ברחבי החדר, נכון להתקין מקלחון מאתר באטליין. המקלחון פותר את הבעיות ומאפשר לכם להתקלח בנוחות מקסימלית. גם המראה של חדר האמבטיה יפה יותר כאשר מותקן בו מקלחון.
  4. אמבטיון – ומי אמר שכאשר מתרחצים בתוך האמבטיה, אמורים המים להיות מותזים לכל הכיוונים? גם את האמבטיה עצמה ניתן לשדרג באמצעות אמבטיון. דפנות זכוכית שיסגרו את האמבטיה ישפרו את המראה, את הנוחות ואת התחזוקה של חדר האמבטיה שלכם.
  5. אגנית – כדי לאפשר ניקוז יעיל ומידי של מי המקלחת ניתן להתקין אגנית. זו מאפשרת לכם ליהנות מחדר אמבטיה יבש ומקלחת נעימה בלי חשש של רטיבות ומים שמשפריצים לכל הכיוונים באמבטיה.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יענין אתכם:

תיקון שעוני יוקרה
כללי
mevik

תיקון שעוני יוקרה – חבל לקנות חדש

יש לכם שעון יוקרתי שהפסיק לפעול ואתם לא יודעים איך לתקן אותו? שירות מקצועי של תיקון שעוני יוקרה זה מה שאתם צריכים במקרה כזה. אתם רק צריכים לפנות אל מקצוענים שיוכלו לתקן את השעון שלכם כבר בזמן הקרוב ולדאוג לכך

קרא עוד »
זיפות גג
כללי
mevik

זיפות גג – תבחרו בחברת איטום אמינה

רוצים להיות רגועים ולדעת שאתם נותנים למקצוענים לדאוג לאיטום הגג שלכם? זיפות גג זהו שירות שמוצע על ידי חברות רבות ברחבי הארץ, והרי שאין ספק שזה יכול להיות מעט מבלבל להחליט באיזו חברה לבחור ומי עשויה להציע לכם את השירות

קרא עוד »
לימודי שמאות מקרקעין
כללי
mevik

לימודי שמאות מקרקעין – עושים שינוי בקריירה

לא מרוצים מהקריירה הנוכחית שלכם וכעת אתם חושבים על אפשרויות שעשויות להיות רלוונטיות ולספק לכם שילוב בין שכר נאה לסיפוק מהעבודה? לימודי שמאות מקרקעין במכללת אפיק מתאימים לאלו מכם שמתחברים לעולם הנדל"ן ורוצים ליהנות מכל היתרונות שנלווים לשכר גבוה ומקצוע

קרא עוד »

אַלוּמִינְיוּם (Aluminium; בעברית: חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי שסמלו הכימי Al ומספרו האטומי 13

  • 9535547 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 18:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved