קצת על חומרי איטום במריחה ואו/ התזה עבור מרפסות מרתפים

היום ניתן למצוא לא מעט חומרי איטום במריחה או בהתזה עבור מרפסות ומרתפים. כל מי שנמצא בשלב המאושר של בניית בית או לחילופין שיפוץ של הבית הקיים, יודע עד כמה חשוב לדאוג לאיטום תקני ומקצועי. איטום לקוי עלול להוביל למגוון רחב של בעיות שונות, החל מהתקלפות של צבע מהקירות, נזילות, התפתחות של עובש ורטיבות, ועד למצבים קיצוניים יותר של פגיעה בשלד הבית. איטום לקוי יוביל בסופו של דבר להגעת המים עד לברזלים אשר אחראיים ליציבות המבנה. ברגע שהברזלים האלו מתחילים להחליד, כל המבנה כבר לא נחשב ליציב ולמעשה מדובר על סכנה ממשית. לכן חשוב לעבוד תמיד אך ורק עם אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר, וכמובן להקפיד להשתמש בחומרים בטיחותיים ובעלי תו תקן ישראלי. חברת א. משי תעניק לכם ייעוץ ליווי מקצועי בכל הנוגע לאיטום איכותי.

מספר נקודות חשובות לגבי חומרי איטום במריחה או בהתזה עבור מרפסות ומרתפים

למעשה, מרפסות ומרתפים נחשבים לא פעם בתור נקודות התורפה המרכזיות בכל בית. המרפסת נתונה בכל עונת החורף לכמות לא מעטה של גשם, ברד, לחות וכדומה. כתוצאה מכך, מים עלולים להצטבר על רצפת המרפסת, וללא איטום מתאים הם יחלחלו לאט – לאט בין המרצפות. כמובן שגם קירות המרפסת אינם חסינים מפני נזקי הגשם. לכן חשוב להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר, אשר יבטיחו לכם את תוצאות האיטום המקצועיות ביותר. לצפייה במוצרים השונים היכנסו לקישור. ניתן למשל להשתמש בחומרי איטום פולימרים, אשר ידועים בתור חומרים עמידים וקלים ליישום. חומרים אלו עמידים בפני קרינת השמש, אינם מושפעים ממים והם מאופיינים בכושר הדבקות מעולה לכל סוג של משטח, כך שאין צורך להשתמש בפריימר. חומרים אלו מתאימים לבטון, קרמיקה, מתכת, בלוקים ותשתיות רבות נוספות.

פולימר היברידי למשל, הינו חומר איטום משחתי ידידותי לסביבה. חומר זה ניחן בחוזק מכאני גבוה, הוא מסוגל לגשר על סדקים בתשתית והוא אינו דליק. הוא מגיע מוכן לשימוש ואינו מצריך הכנה מקדימה, ניתן להשתמש בו גם בטמפרטורות נמוכות, הוא עמיד למים עומדים והוא מושלם לשימוש במרפסות. כמובן שניתן להשתמש בו גם לצורך איטום מרתפים. ניתן למצוא היום גם פולימר היברידי שקוף, אשר יכול להתאים לכל סוגי המרפסות והמרתפים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *