קפיצים לתעשיות המכניקה – כך מומלץ לבחור אותם

קפיצים

בעלי חזקה על מוסך או מפעל? בימים אלה מומלץ מאד לבחון את הקפיצים במכשירים השונים. כאשר המוסך או המפעל עובדים במתכונת מורשית, הם מחויבים להשתמש בקפיצים מטעם היצרן שאותו הם מייצגים, אך חשוב לציין כי ישנן תקינות בינלאומיות הקובעות את תקינותו וכשירותו של הקפיץ שלכם. הידועה ביותר מבניהן היא ISO9001. ככל שהקפיץ שלכם מוכר על ידי יותר תקנים מערביים, כך הוא מבטיח לכם איכות חסרת פשרות כשהוא יורכב על המכשירים שלכם. החלפת קפיצים במכונות הייצור והתיקון שלרשותכם עשויה להשביח את פעולתן ולגרום להן לעבוד ביעילות תחת עומסים כבדים ברבים מהמקרים.

בחירת קפיצי לחץ

קפיצי לחץ הם הקפיצים העבים והחזקים ביותר. הם משמשים ברוב ענפי התעשייה, החל ממשחקי ילדים קופצניים ועד תעשיית הרכב והמוטוריקה. קפיצי לחץ נעים בקוטר חוט של 0.1 עד 16 מ"מ ומותאמים בעוצ מה שלהם לסוג הייצור שאתם מבקשים להנחיל במפעלכם. אנו ממליצים לבחור קפיץ לחץ רק מטעם יבואן וממחה בייבוא חלפים תעשייתיים אשר מקפיד להכניס אליו רק מי שעומד בתקן ISO9001 ותקנים מקבילים בעולם המערבי. חשוב לעקוב קרוב אחר הדגמה מעשית של הקפיצים הללו על מנת לבחור במידת העובי הרצויה שתתאים לעבודתכם.

בחירת קפצי משיכה

קפיצי משיכה משמשים לשתי מטרות עיקריות: הדגמת ניסויים במעבדת פיזיקה וכמובן ייצור מאזניים. אלו קפיצים שיש בקצותיהם 2 אוזניים, אשר אחת מהן מיועדת לתלייה בגובה והשנייה משוחררת כי עליה ניתן לתלות את המוצר המטופל. מומלץ לבחור קפיץ משיכה בהתאם למידת העובי הרצויה. ניתן לבחור קפיץ שכזה בין 0.02 מ"מ ל- 16 מ"מ.

בחירת קפיצי פיתול

קפיצי פיתול משמשים אטבי כביסה, מוצרי בית כגון מכונת כביסה ומייבש, וכד'. הם בנויים על 2 ספירלות הברגה המתנהגות שונה זו מזו. הם נעים בעובי של 0.15 עד 16 מ"מ. חשוב לבחור קפיץ במידה הנכונה שיחזיק את האובייקט שלכם. קפיצי פיתול גם נפוצים בתחום האוגדנים הנסגרים, כאמצעי סגירה סופיים. מומלץ לבחור קפיצי פיתול רק על סמך איכות, תוך ידיעה שזה קפיץ חזק אשר ישלים את הפעולה המכנית שאתם מבקשים לקיים.

שדרוג הקפיצים שלכם? רק אצל יבואן תעשייתי מנוסה

רק יבואן תעשייתי מנוסה יוכל לספק לכם קפיצים המתאימים לפעולות שאתם מבקשים להשלים או לתיקון מוצרים. בחנות יבואן זו ניתן ליהנות מקפיצי נירוסטה ופלדה ולבחור בדגם המושלם שהמשקל שלו ועובי החוט מתכתבים עם הפעולה שאתם מבקשים לעשות באמצעותו. קפיצים אלו מבטיחים עבודה בטוח, יעילה וחלקה, ללא תקלות וללא פספוסים. קפיצים אלו מחזיקים שנים רבות בשימוש עצמי או תעשייתי ועל כן הם אידיאליים לכל פעולה שתבקשו לעשות. אם אתם סבורים כי צריך להחליף את הקפץ באוטו או במכשירים מדי מספר שנים על מנת לשמור על האלסטיות ולהבטיח תנועה חלקה ונכונה של האביזר שאתם מבקשים להטמיע בו את הקפיץ החדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *