מחסן לחצר – פתרון אחסון מעולה!

מחסן לחצר

מידות המחסן וחשיבות האקוסטיקה

זקוקים לאחסון בחצר שלכם? מחסן לחצר הוא הפתרון עבורכם. מחסן עץ סטנדרטי יהיה באורך של 2 מטרים ובגובה של 3 מטרים. תוכלו למצוא גדלים שונים של העצים. כל מחסן בגודל שונה ייראה אחרת והתמחור שלו יהיה שונה. רוב הגדלים הפופולריים הם ברוחב של 10 ס"מ או של 15 ס"מ. אפשר להוסיף למחסן עץ רעף פלדה שיעניק לכם בידוד ואקוסטיקה טובה. מתי חשוב להקפיד על אקוסטיקה טובה? אם אתם בוחרים להפוך את המחסן לאולפן הקלטות או למשרד או לכל שימוש שדורש מכם ריכוז ועבודה שמצריכה בידוד ממה שקורה בחוץ. אפשר גם להניח דיקט עשוי פלסטיק על הגג בשילוב של יריעות המדמות רעפים.

חשיבות הייעוץ ועלויות

יש חומרים שונים שקצרה היריעה מלפרט את כולם בכל הנוגע למחסני חצר, לכן מומלץ לא למהר לרכוש מחסן, אלא אחרי ייעוץ של מביני עניין בלבד – אנשים שיתאימו לכם את המחסן בעל חומר הגלם המתאים בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לתקציב.

עלות מחסן לחצר משתנה ממחסן למחסן. תלוי בעובי של העץ, בסוג הקירוי ובאלמנטים נוספים. יש מחסנים שעולים אלפי שקלים ויש פחות מכך.  מה שחשוב הוא להשקיע במחסן שישמש אתכם לאורך זמן. כיוון שהמחסן צריך להיות במקום פתוח הוא נתון לתנאי מזג האוויר, ואם לא תרכשו מחסן מהחומר המתאים, הוא לא יבצע את הפונקציה שלשמה הוא נועד.

 

מחסן עשוי מעץ – הוראות תחזוקה

מחסן מעץ צריך לצבוע אחת לשנה. אם אתם צובעים בצבע שאינו שמן רגיל תצטרכו לצבוע מספר שכבות כי השכבה הראשונה רק נספגת על ידי העץ והשכבה השנייה היא השכבה שמעניקה את הצבע הרצוי.  אם תרצו שאנשי מקצוע יתחזקו לכם את המחסן אחת לשנה, קחו בחשבון כי צביעת מחסן עץ נאמדת בכ500 שקלים. עוד נתון שחשוב לשים אליו לב בכל הקשור למחסני עץ הוא הדרישה לרצפת בטון מפולסת בעובי של 15-10 ס"מ. אחרי שתקימו מסגרת עץ, איש מקצוע ייצור חיזוקים בטוחים ויבנה את הגג בהתאם לחומר הגלם שבחרתם. בסיום תצבעו את העץ שיאיר את המחסן בצבעים. הקפידו על תחזוקה שוטפת של צביעה שנתית, תחזוקת ניקיון באמצעות חומר המיועד לעץ. בזמן הניקיון השתמשו בכפפות ובמשקפים מגנות. שפשפו את העץ בכיוון של הסיבים, שטפו במים וחכו לייבוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *