מחסן גינה עם רצפה

משטח למחסן

כאשר אתם בוחרים למקם מחסן גינה אתם חייבים משטח קשיח וישר. חשוב שהמשטח יהיה מוכן לפני התקנת המחסן, אך רוב המחסנים מגיעים ללא רצפה, מה האופציות שעומדות לרשותכם? תוכלו להשיג מחסן גינה עם רצפה פנימית וכך לא יחדרו מים למחסן ויגנו על הרכוש שלכם בתוכו.

 

הגבהת המחסן למניעת מים

מחסן גינה עם רצפה מאפשר הגבהת תחתית המחסן בחמישה סנטימטרים, כך לא יחדרו מים למחסן ולא יפגעו ברכוש שנמצא במחסן. רצפה פנימית תהיה עשויה מתכת מגולוונת שמתקבעת לרצפה באמצעות ברגים ומשטח עץ. מתכת זו יוצרה במיוחד לכל רצפה פנימית.

 

התקנה מקצועית

אפשר לאטום את המחסן גם באמצעות סיליקון סביב מסגרת המחסן, אך תצטרכו לתחזק את הסיליקון. מי שרוצה להתקין רצפה פנימית בעצמו למחסן הגינה שלו יכול לעשות זאת, אך דרוש לכך כישרון, לכן מי שחסר כישרון, מומלץ שיפנה למתקין מקצועי. אם חשוב לכם לקבל אחריות בתוקף, דאגו כי המתקין אכן יהיה מקצועי, כך תוכלו לפנות אליו ישירות במקרה של בעיה.   

 

רצפה פנימית ומסגרת

רצפה פנימית תתאים למקום שבו יש רצפה קשיחה, אך אם אין רצפה כזאת אפשר לרכוש מחסן גינה עם רצפה שתספק לכם הגנה. אפשר לרכוש מסגרת בלבד. מחסן גינה עם רצפה מתוכנן כך שהרצפה תגן מפני הצפת מים.

 

איך לבחור מתקין מקצועי?

מחסן גינה עם רצפה מצריך התקנה מקצועית אם רוצים לוודא התקנה מיטבית. כדי לבחור מתקין מקצועי כדאי לקבל המלצה או לעיין באתר מחסנים מקצועי ולבדוק מי המתקין שיכול להגיע לאזורכם ולהעניק לכם עזרה בהתקנה.

 

למה כדאי לרכוש מחסן גינה עם רצפה?

מחסנים יכולים להגיע עם רצפה או בלעדיה. הרצפה תאפשר לכם הגנה מלאה לכל מה שנמצא במחסן כי לא יחדרו מים לשטח המחסן. הרצפה תאפשר עמידות רבה יותר למחסן גם מפני רוחות וסערות קיצוניות.

 

לסיכום, המחסן כאמור משמש אתכם לתכולה שאתם צריכים לאחסן, אבל הוא גם משמש רהיט לכל דבר בחצר שלכם, לכן השקיעו גם בחיצוניות המחסן, כך שישתלב היטב בתפאורת הבית והגינה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יענין אתכם:

גדרות להשכרה
שערים
mevik

גדרות להשכרה – מתי נשתמש בהן ומה יכול לעזור לנו

כשאנחנו חושבים על גדרות, באופן טבעי אנחנו חושבים על אלמנט נייח, כזה שאי אפשר להסיר או להזיז. אלמנט שאפשר להתקין סביב הבית או העסק, על מנת למנוע מעבר של אנשים זרים או בשביל לתחם את השטח שברשותנו בצורה ברורה. אך

קרא עוד »
איטום מבנים בסנפלינג
כללי
mevik

איטום מבנים בסנפלינג – כמה זה עולה?

המבנה שבו אנו חיים עובדים לומדים וכולי – חייב להיות אטום בצורה טובה כך שנרגיש בטוחים ומוגנים. איטום מבנה מספק לנו הגנה נגד חום וקור, לחות ורטיבות, נגד תהודה ומפגעים. במקרים שהמבנה ישן, לא אטום טוב, נפגע מהאקלים המקומי ועוד

קרא עוד »
מערכת סולארית לעסקים
כללי
mevik

מערכת סולארית לעסקים – לתעשייה ולחקלאות

דעו לכם כי הטמעה של מערכת סולארית לעסקים יכול להיות צעד שיאפשר לכם לשפר במידה ניכרת את מצבו הכולל של העסק. כך תוכלו לחסוך כסף רב בהוצאות על החשמל וזאת לצד עצם זה שהעסק שלכם יהפוך ידידותי לסביבה. לפיכך יהיה

קרא עוד »

אַלוּמִינְיוּם (Aluminium; בעברית: חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי שסמלו הכימי Al ומספרו האטומי 13

  • 9535547 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 18:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved