מחסן גינה עם רצפה

משטח למחסן

כאשר אתם בוחרים למקם מחסן גינה אתם חייבים משטח קשיח וישר. חשוב שהמשטח יהיה מוכן לפני התקנת המחסן, אך רוב המחסנים מגיעים ללא רצפה, מה האופציות שעומדות לרשותכם? תוכלו להשיג מחסן גינה עם רצפה פנימית וכך לא יחדרו מים למחסן ויגנו על הרכוש שלכם בתוכו.

 

הגבהת המחסן למניעת מים

מחסן גינה עם רצפה מאפשר הגבהת תחתית המחסן בחמישה סנטימטרים, כך לא יחדרו מים למחסן ולא יפגעו ברכוש שנמצא במחסן. רצפה פנימית תהיה עשויה מתכת מגולוונת שמתקבעת לרצפה באמצעות ברגים ומשטח עץ. מתכת זו יוצרה במיוחד לכל רצפה פנימית.

 

התקנה מקצועית

אפשר לאטום את המחסן גם באמצעות סיליקון סביב מסגרת המחסן, אך תצטרכו לתחזק את הסיליקון. מי שרוצה להתקין רצפה פנימית בעצמו למחסן הגינה שלו יכול לעשות זאת, אך דרוש לכך כישרון, לכן מי שחסר כישרון, מומלץ שיפנה למתקין מקצועי. אם חשוב לכם לקבל אחריות בתוקף, דאגו כי המתקין אכן יהיה מקצועי, כך תוכלו לפנות אליו ישירות במקרה של בעיה.   

 

רצפה פנימית ומסגרת

רצפה פנימית תתאים למקום שבו יש רצפה קשיחה, אך אם אין רצפה כזאת אפשר לרכוש מחסן גינה עם רצפה שתספק לכם הגנה. אפשר לרכוש מסגרת בלבד. מחסן גינה עם רצפה מתוכנן כך שהרצפה תגן מפני הצפת מים.

 

איך לבחור מתקין מקצועי?

מחסן גינה עם רצפה מצריך התקנה מקצועית אם רוצים לוודא התקנה מיטבית. כדי לבחור מתקין מקצועי כדאי לקבל המלצה או לעיין באתר מחסנים מקצועי ולבדוק מי המתקין שיכול להגיע לאזורכם ולהעניק לכם עזרה בהתקנה.

 

למה כדאי לרכוש מחסן גינה עם רצפה?

מחסנים יכולים להגיע עם רצפה או בלעדיה. הרצפה תאפשר לכם הגנה מלאה לכל מה שנמצא במחסן כי לא יחדרו מים לשטח המחסן. הרצפה תאפשר עמידות רבה יותר למחסן גם מפני רוחות וסערות קיצוניות.

 

לסיכום, המחסן כאמור משמש אתכם לתכולה שאתם צריכים לאחסן, אבל הוא גם משמש רהיט לכל דבר בחצר שלכם, לכן השקיעו גם בחיצוניות המחסן, כך שישתלב היטב בתפאורת הבית והגינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *