מחסן גינה הכי זול

מחסן גינה

אם אתם מחפשים מחסן גינה זול במיוחד – את הדגם הזה כדאי מאד להכיר! מחסן גינה עמיד ותקני על פי תקנים מערביים חשובים, עבר מבחני ריסוק מכל הסוגים ומכיל דלתות ננצרות להגנה מעיקום על ידי הרוח. מדוע הוא זול? בכל מחסן המיוצר על ידי חברות ציוד הבית הגדולות – יש סט תקנים שחובה לעמו בהם, על פי קריטריונים בינלאומיים. למשל, מחסן צריך שיהיו בדלתות שלו נצרות בנוסף למנעולים על מנת שהדלת לא תתעקם כשיש סופה חזקה. המחסן זול בשל כך שהוא קטן בגודלו ומכיל פחות פונקציות מאשר במחסנים אחרים, אשר בהינתנן, הן יכלו לסייע לחקלאים באופן משמעותי. יחד עם זאת, ניתן להתנהל ללא קושי גם עם מחסן גינה זול כפי שניתן יהיה ללמוד כאן.

כיווני אוויר

מחסן גינה הכי זול מכיל כיווני אוויר בגג, אשר ניתן לאטום אותם בחורף להגנה מהגשם. המחסן אינו מכיל חלון, וזה מוזיל משמעותית את המחיר שלו. כאשר אין לו חלון, המשמעות היא שחסר כיוון אוויר, וכאן בדיוק מגיע הפיצוי מהגג, בו מותקנים כיווני אוויר דקיקים המאפשרים למשתמשיו לנשום אוויר צח גם כאשר הם בתוכו.

גודל פיזי של המחסן

מחסן גינה הכי זול הנו התקן בגודל 3×4 מ' או 3×6 מ' לכל היותר, כלומר אינו ניחן בגודל גדול שמאפיין מחסנים יקרים יותר. יחד עם זאת, אין זה מעיד על כשל באחסון. לחקלאים רבים – דגם זה הוא אפילו דגם מועדף, כי ניתן לאחסן חקלאות ומכשור חקלאי בהרבה מאד דרכים שמייעלות את הצבת הפריטים. ניתן לערום אותם, להפריד למכשירים מול תוצרים חקלאיים ואף להיעזר במדפים ייעודיים עליהם ניתן יהיה ללמוד כאן.

מחסן לא ממודף – אבל ניתן להוסיף מדפים

בתוספת תשלום לא רבה, ניתן להטמיע מדפים במחסן הגינה שלכם. המשמעות: יש בו כלים לאחסון ייעודי של מוצרים חקלאיים ומכשירים שונים. כאמור, ההטבה כרוכה בתוספת תשלום אך חקלאים רבים מוצאים זאת שימושי ומשלמים אותה. גם אם רכשתם דגם ללא מדפים כלל ניתן לערום את התכולה המאוחסנת בנוחיות בדרכים אחרות. ניתן להתקין רצועות קיבוע למוצרים על הרצפה והקירות, למשל.

פנו לחנות מחסני גינה למידע נוסף על מחסן גינה הכי זול!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *