דלתות פנים המלצות

דלתות פנים המלצות

אפשרויות מימוש בחירת דלתות פנים אינן מעטות. אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד לבחור באחריות את דלתות הפנים שלכם, במאמר זה אנו מספקים את כל המידע הנדרש אודות כך. דלתות פנים ניחנות בהבדלי איכות בשל חומרי ייצור שונים המתאימים למגוון שימושים. בואו להכיר את קולקציית דלתות הפנים אשר כל בעל בית צריך לדעת אודותיה.

דלתות פנים מפסולת עץ ופלסטיק

דלתות אלו נמצאות במדרג המחירים הנמוך. הן מבוססות על חומר פלסטי ועץ במרקם החיצוני ועל כוורת קרטון כחומר מילוי. אם מתקינים דלתות אלה בכניסה לספריות, חדרי ארונות וחדרי אחסון, הרי שמדובר בחיסכון אדיר ממדים במשאבי הרכש שלכם, שכן לא זו בלבד שחסכתם במחיר הקנייה, אתם לא מתקינים מוצר שיגרום לכם לבעיות ממשיות. אם אותו מוצר היה מותקן במטבח או בחדר המגורים שלכם, הייתם עומדים בפני ביקוע תמידי של הדלת על ידי הברגים של הידית, הוצאתה מכיוון, ועוד. הדלת לא אקוסטית ולא מתאימה להצבה בחדר אשר יש בו לחות ושינויי טמפרטורה. בחדר סטרילי ופנימי המשמש רק לאחסון או קריאה, ניתן לחסוך ולהסדיר אותה.

דלתות פולימריות

דלתות העשויות מחומרים פולימריים אשר מחסנים אותה מביקוע-לחות, מכות, חבטות, רטיבות ואש. כמו כן, הם מספקים לה אקוסטיקה מלאה על בסיס בלימת רוב סוגי הרעשים. הדבר מתרחש הודות לפולימר שנחשב לחומר רב עוצמה, יחד עם חומרי המילוי האיכותיים שבתוכו: קלקר, המשמש כאמצעי הגנת הרטיבות מס' 1 בתעשיית הדלתות, ומספק הגנת אש בעוצמה בינונית למשך 20 דקות. זאת, לעומת פלקסבורד המספק הגנת אש מלאה בכל העוצמות ולכל פרק זמן. דלתות אלה מתאימות להתקנה בכל מקום בבית, במטבח, באמבטיה, בחדר הכביסה, בחדר השינה, ובכל חדר נוסף אשר נדרשת בו דלת פנים. הדלת מתאימה לחציצה במרחב אשר יש בו גישה למתחם חיצוני כמו עליית הגג או מרפסת השמש.

שינויי עיצוב ותמורות שניתן ליישם בדלתות

דלת פנים מפסולת פלסטיק – שינוי גוון, ושינוי סגנון עיצוב הידית.

דלת פולימרית – שינוי גוון, שינוי סגנון עיצוב הידית, שינוי המעטה החיצוני מחלק למכופף ומגולף.

למידע נוסף על דלתות פנים המלצות, מחירים והתאמות עבור מרחבים ביתיים, פנו אלינו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *